Köidetud trükised

Köidetud trükiste hind sõltub mitmest tegurist. Hinnapakkumise teeme peale trükisoovi ja failidega tutvumist.

Hind kokkuleppel

NB! Trükise mahtu ja lehekülgede numeratsiooni arvestatakse pehmekaanelistel trükistel esikaanest: esikaas lk 1, esikaane sisekülg lk 2 jne.

Kirjeldus
Köiteviisidest pakume traatimist, pehmekaanelist liimköidet ja traatkammköidet.

Traatimisel on trükise maksimaalseks suuruseks A4 ja minimaalseks mahuks 8 lk. Traaditud trükistele saab lehekülgi lisada 4 kaupa (8+4+4…). Lehekülgede arv traatimisel sõltub paberi paksusest ja on meil maksimaalselt 60 lk.

Pehmekaanelise liimköite puhul liimitakse eraldi lehed servapidi kaante vahele kokku. Lehekülgi saab lisada 2 kaupa ja nende arv on piiratud trükise seljapaksusega 30 mm. Olenevalt paberi paksusest saab selliselt köita ka mitusada lehte. Lisaks saab trükise kokku panna erinevatest paberitest.

Traatkammköite puhul augustatakse lehed servast ja köidetakse traatkammiga. Soovi korral saab lisada tagapapi ja ette kile. Kasutame erinevates suurustes hõbedast, musta ja valget köitekammi.

Algmaterjal
Algmaterjalina ootame trükivalmis pdf faili mis vastab üldistele trükitehnilistele nõuetele.
Olenevalt köiteviisist võivad kaaned olla eraldi failina. Traaditud köite puhul lisaks ka koos. Sisu leheküljed peaksid olema failis kindlasti eraldi lehekülgedena ja koos trükita valgete lehekülgedega  ning samas järjestuses nagu hiljem trükises. Poognapaigutuse teeme meie.