Postkaardid

Hinnad on sama kujundusega ühe 10×15 cm postkaardi kohta.

esimene postkaart 1,00 €
alates teisest 0,50 €/tk

Iga foto või saadetud kujunduse esimene kaart maksab 1,00 ja kõik järgmised 0,50 €/tk. Näiteks kui tellite kolmest fotost kokku 15 kaarti maksavad esimesed 3,00 ja ülejäänud (12 x 0,50) 6,00 kõik kokku 9,00 €. Kusjuures kaarte ei pea tellima võrdses koguses.
NB! Arve miinimumsumma on 5,00 € mis ei sisalda postituse maksumust.

Peale tellimuse esitamist saadame Teile ettemaksuteatise. Raha laekumisel meie arvele postitame kaardid hiljemalt 3 tööpäeva jooksul.

Kirjeldus
Kaardid trükime värviliselt klassikalises 10×15 cm mõõdus valgele või naturaalvalgele 300g kartongile. Kaardi esikülje igasse serva jääb 4 mm valge äär. Pöördele trükime jooned kirjamargi ja saaja andmete jaoks. Teine pool võib ka trükita jääda.

Algmaterjal
Algmaterjaliks on teie poolt saadetud digitaalsed pildifailid. Soovi korral saate pildid otse telefonist üles laadida. Parema tulemuse saamiseks korrigeerime vajadusel värve ja teravust.

Kui soovite kaardid ise kujundada siis võtke meiega eelnevalt ühendust print @raam.ee

Valmistame ka teistes suurustes kaarte ja trükime soovi korral mitmesugustele eri- ja kunstipaberitele. Lisaks pakume suuremate koguste puhul lamineerimist, pimetrükki, surutrükki ja fooliumtrükki.